Дедушка Мюллер (grossfater_m) wrote,
Дедушка Мюллер
grossfater_m

(утирая скупыя слёзыньки)

Адольфыч выдал дивное: http://www.2000.cv.ua/2001/17/22?print
СТАРИЙ ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ КРИМІНАЛ
"Буковина" 1905 р.
26 січня
ПІД КОЛЕСА ЖЕЛІЗНИЦІ
Візник Тодор Царик, вертаючись з Жучки своїм фіякром №105, куди возив стаціонового офіцера саме між Жучкою та Садгорою на желізнодорожному переїзді на фіякр, наїхав швидкий поїзд №2556 і вмить забив коня, розтрощивши фіякр. А сарака Тодор помер дорогою до шпиталю. Причиною всього була рамка на переїзді, яка була зіпсована пару днів і не перекривала рух транспорту.

28 січня
САМОЗАБІЙСТВО
Серетський купець Мільштейн повісився 3 лютого цього року на гаку у древітні. Причина невідома, він був молодий та не жонатий. 28 років. По смерті купець залишив кругленьку суму в банку - 180 тис. крон та добру хатину набиту майном.

1892 р
22 липня
СМЕРТЬ ВІД ГРОМУ
В Неполоківцях вчора пополудні гримів страшний грім, який ударив у хату господарів Лупулів і забив на смерть господаря, але цим не скінчилось. Коли почало гриміти, то господар Малай віз на возі поросну льоху, яку хотів подарувати сину, у сусіднє село, який недавно женився. Грім влучив у льоху, яка, сарака, лише перекотилася запіщавши. Ось такої біди наробив той страшний грім.

1893 р., 30 грудня
ОТЕЦЬ ВБИВ СИНА
В с.Климівцях сталася така пригода. Петро Барачук зі своїм сином зайшли до шинку власника Нудельмана, там вони добряче випили, а коли вийшли на вулицю, то почали сперечатися, і тут батько вирвав кіла з плоту і щосили вдарив сина по голові. Той впав на землю і не руш. Коли батько до нього, то очам не повірив - син був мертвий. Нещасний батько почав виривати собі волос з голови, але то було вже пізно.

30 грудня
НАПАДНИЙ РОЗБІЙ
Селянин з Ревни Михайло Стефійчук рубав собі дрова у лісі, коли до нього підійшов якийсь волоцюга і, нічого не кажучи, накинув на него зашморг, почав душити, але не на того напав. М.Стефійчук вирвався і хотів злапати того волоцюгу та не успів, той чкурнув межи хати і тільки дерева за ним похитались.

9 квітня
СТРАШНА ПРИГОДА
На селянськім возі коло Вовчинця сталася така пригода. Коли віз переправлявся через Серет, то миттєво перекинувся з 12-а людьми, серед них були діти. Всі попадали у воду. Втопилось дві жінки та троє дітей.

16 квітня
ТОРГІВЛЯ ЖИВИМ ТОВАРОМ
У Чернівцях затримано двох євреїв - Кальмана і Інцеля, які вже довгий час під виглядом "на роботу" відправляли молодих дівчат до Царгороду, яких там брали в рабство і примушували насильно займатись проституцією. В скорому часі має бути суд і вони отримають по заслугах.

20 квітня
СТРАШНА СМЕРТЬ П'ЯНИЦІ
Пентелей Гнатюк з Кучурова повертався додому дуже п'яний, була темна ніч, він лежав на колії, якою їхав швидкий поїзд №2861 і миттєво розрізав тіло чоловіка на шматки. У чоловіка залишились 3 діток та жінка.

20 квітня
ЗВІРСЬКА МАТИ
У пригороді Чернівців на трачці Пилипа знайдено мертве дитя у трачинні. Коли приїхали забирати трачиння, то побачили дитинку. В скорому часі жандарем була знайдена та звіряча мама, яка зізналась, що вона дитину живою закопала у трачиння, боячись, що про нагуляну дитину дізнаються родичі. Тепер звірській мамі доведеться відповісти перед судом.

6 травня
З ЛЮБОВІ
Молодий парубок з Мілішівців Єрон Ксандзе покохав дівку Миросю і хотів з нею одружитися, але цьому стояли на заваді родичі, які все відмовляли Миросю, що він пияк. Зустрівшись останній раз, дівка йому це розповіла, а той сараку кинувся в озеро і втопився. Учувши це, Мирося хотіла отруїтися сіркою, але її врятували у шпиталі.

30 травня
ФАЛЬШИВОМОНЕТНИКИ
У Чернівцях викрито троє євреїв, які малювали фальшиві крони. Містом давно ширилися чутки, що є фальшиві 50 та 100 крон. 26 травня на вокзалі затримано якогось Абрамовича, який хотів розміняти 100 фальшивих крон. Коли його поліція допитала, то він чесно зізнався, що він зі своїм товаришем малює фальшивки. За цей злочин "художники" можуть отримати до 10 років холодної.

Подав Степан КАРАЧКО
Волшебно, г-да.
Волшебно.
И про жЫдов євреїв есть, дааа...
Subscribe

 • (утомлённо)

  Ооооо, ёбана. Белорусский ВПК: "Давайте спиздим у американцев clown nose и запилим «неимеющееаналогов»!". «РПУП «Завод точной электромеханики»…

 • (делая пометочку в досье)

  Валера po6om показал любопытное, в числе прочего. Китайские военные патроны для дробовика в металлической гильзе - с 02:45. А у…

 • (хмыкнув)

  Почта России продолжает ставить рекорды: за сутки из Ёбурга в Пермь. Правда, выяснилось, что в отделении меня ждут аж две посылки: первая - набор…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments